mgr Magdalena Roszko-Ławniczak – psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Gdańskim, natomiast dyplom psychoterapeuty uzyskałam po ukończeniu 4-letniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyłam również Studium Pomocy Psychologicznej w Warszawie oraz zdobyłam kwalifikacje Mediatora Rodzinnego po szkoleniu rekomendowanym przez Ministra Sprawiedliwości.

Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową osób dorosłych, konsultacje dla par oraz mediacje. Pracuję w oparciu o założenia psychoterapii psychodynamicznej dostosowanej do indywidualnych potrzeb pacjenta, co umożliwia osiągnięcie trwałych efektów terapii. Terapia psychodynamiczna bazuje na założeniach psychoanalizy, za pomocą której możliwe jest leczenie wielu zaburzeń, oraz wspomaganie rozwoju osobistego – również dzięki uświadamianiu sobie nieświadomych mechanizmów rządzących człowiekiem.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam pracując: na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym, w Poradniach Zdrowia Psychicznego; współpracując z instytucjami takimi jak: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Polski Komitet Pomocy Społecznej, Agencja Służby Społecznej. Obecnie przyjmuję w prywatnym Centrum Psychoterapii Przestrzeń Rozwoju.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznnego. Pracę poddaję systematycznej superwizji.

Psychoterapeuci z innych miast:
Psycholog W Katowicach
mgr Karolina Topór, prowadzi gabinet pomocy psychologicznej w Katowicach. Przyjmuje pacjentów z takimi dolegliwościami jak: depresyjne, lękowe, nerwicowe, zaburzenia osobowości, i tym podobnych. Prowadzi także psychoterapię po angielsku - psychologist in Katowice
Psycholog W Krakowie
Pomoc psychologiczna w Krakowie oferowana jest przez centrum psychologiczne psychoterapia-krakow.lustro.org, to między innymi: pomoc w depresji, w leczeniu fobii, leczeniu bezsenności, chorób psychosomatycznych i wielu innych.
Psycholog, Psychoterapeuta, Trener – Kraków
Ewelina Smagała - psycholog, absolwentka Instytutu Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, trenerem i psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia w KCP (Kraków). - zobacz więcej - Ewelina Smagała