informacje o cookies

Strona używa cookies („ciasteczka”)

Strona którą odwiedzasz wykorzystuje cookies (ciasteczka). W przypadku ustawienia odpowiedniej opcji w przeglądarce www lub innym programie do korzystania z zasobów internetu cookies zostaną zapisane. Oczywiście możesz wyłączyć tą opcję lub wykasować cookies po odwiedzeniu tej strony. Możesz to uczynić w każdej chwili, korzystanie z zasobów internetu z wyłączonymi cookies może ograniczać dostęp do nich.

Czym są cookies?

Pliki cookies (popularnie zwane po polsku „ciasteczka”) są danymi zapisywanymi w postaci plików tekstowych na urządzeniu Użytkownika danej strony (każdym urządzeniu pozwalającym zapoznać się z zasobami internetu). Cookies między innymi pozwalają na identyfikację danego urządzenia za pomocą którego odwiedzono stronę www. Pliki cookies używane na tej stronie mają na celu wyłącznie umożliwienie poruszania się po serwisie i zapewnienia podstawowych jego funkcji. Cookies zawarte w serwisie pozwalają poprawić funkcjonalność witryny m.in. za pomocą zapisania preferencji użytkownika, a co za tym idzie pozwalają na bardziej spersonalizowane dostarczanie treści dla konkretnego użytkownika.

Rodzaje cookies:

Cookies związane z tzw. sesją – to cookies przechowywane tylko i wyłącznie do momentu wyłączenia przeglądarki. Po jej wyłączeniu są niezwłocznie kasowane. Służą do zapewnienia funkcjonalności technicznej witryny tj. logowanie czy poprawa nawigacji po stronie.
Cookies trwałe – ciasteczka zapisywane w pamięci urządzenia użytkownika i wykorzystywane przy każdorazowym odwiedzeniu witryny. Dzięki nim nie ma konieczności ponownej konfiguracji spersonalizowanych dla danego użytkownika funkcji.

Działania cookies w tej witrynie:

Cookies zawarte w tej witrynie pozwalają na ustalenie preferencji użytkownika, a co za tym idzie zwiększają dopasowanie i wydajność strony www. Pozwalają między innymi na odczytanie czy korzystający odwiedził już tą stronę, czy jest tu po raz pierwszy. Użytkownik powracający nie zobaczy dzięki temu ponownie tej samej informacji oraz może zobaczyć nową skierowaną tylko do niego. Równocześnie nie będzie musiał kolejny raz konfigurować stosownych ustawień serwisu, gdyż te zostaną przywrócone z jego poprzedniej sesji zapisanej w cookies.
Cookies umożliwiają prowadzenie odpowiednich statystyk i analiz, które wskazują upodobania użytkowników oraz skąd trafili na tą stronę. Posiadanie takich informacji jest niezbędne aby zaoferować odpowiednie treści cieszące się największą popularnością, a co za tym idzie odpowiednio dostosować stronę www do potrzeb użytkowników.

  • cookies służą do zapewnienia bezpieczeństwa serwisu i wykrywania zachowań niedozwolonych
  • w jego zakresie, wszystkie ankiety na stronie wykorzystują pliki cookies,
  • elementy flash zawarte na stronie, mogą wykorzystywać cookies w celu zapisu indywidualnych preferencji użytkownika. Szczegóły dotyczące bezpieczeństwa elementów flash znajdują się pod adresem: http://www.adobe.com/security/flashplayer/-
  • w przypadku umieszczenie w serwisie koszyka (możliwość dokonywania zakupów) korzysta on z plików cookies, pozwalających zapisać preferencje użytkownika,
  • w przypadku treści dostępnej po uprzednim zalogowaniu, wykorzystywane są pliki cookies,

Podziękowanie na przygotowanie tekstu: Marcin Pruffer – Adwokat Kraków

Psychoterapeuci z innych miast:
Psycholog W Katowicach
mgr Karolina Topór, prowadzi gabinet pomocy psychologicznej w Katowicach. Przyjmuje pacjentów z takimi dolegliwościami jak: depresyjne, lękowe, nerwicowe, zaburzenia osobowości, i tym podobnych. Prowadzi także psychoterapię po angielsku - psychologist in Katowice
Psycholog W Krakowie
Pomoc psychologiczna w Krakowie oferowana jest przez centrum psychologiczne psychoterapia-krakow.lustro.org, to między innymi: pomoc w depresji, w leczeniu fobii, leczeniu bezsenności, chorób psychosomatycznych i wielu innych.
Psycholog, Psychoterapeuta, Trener – Kraków
Ewelina Smagała - psycholog, absolwentka Instytutu Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, trenerem i psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia w KCP (Kraków). - zobacz więcej - Ewelina Smagała